HR się szkoli!: Studia podyplomowe w zakresie Employer Branding

ebschool

W ramach akcji HR się szkoli! przedstawiamy Państwu również najnowsze kierunki studiów jakie powstają w związku z rozwojem branży HR w Polsce. Oferta na dzisiaj to studia podyplomowe w zakresie Employer Brandingu, organizowane przez SWPS oraz Great Place to Work® Institute Polska.

Tytuł studiów: Employer Branding Atrakcyjność Marki Pracodawcy. Jak ją budować?

Miejsce odbywania studiów: Warszawa

Adresaci: Studia są adresowane do menedżerów i praktyków HRM, a także do przyszłych specjalistów działów kadr.

Cel: Uczestnicy zapoznają się ze współczesnymi światowymi trendami w zakresie budowania kultury organizacyjnej i marki pracodawcy. W toku praktycznych ćwiczeń i dyskusji grupowych uzyskają wgląd w sposób doskonalenia praktyk HR w celu wzmacniania marki pracodawcy. Budowanie atrakcyjności Marki Pracodawcy stało się w ostatnich dziesięciu latach ważnym wyborem strategicznym wielu organizacji na świecie. Pewnie nie ma takiej firmy, która nie pragnęłaby przyciągać do siebie najlepszych pracowników. Obecnie ponad 85% wartości dodanej produktów i usług ma swoje korzenie nie w technologii, ale w kulturze organizacyjnej. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej i Great Place To Work® Institute Polska przygotowały studia podyplomowe, które pogłębią wiedzę na temat budowania Marki Pracodawcy.

Tematyka i organizacja zajęć: Program obejmuje 210 godzin zajęć dydaktycznych, realizowanych w formie interaktywnych wykładów, seminariów i ćwiczeń. Tematyka zajęć odnosi się do wiedzy i kompetencji niezbędnych dla nowoczesnego i efektywnego zarządzania kadrami:

 • Budowanie Marki Pracodawcy
 • Tworzenie właściwej kultury organizacyjnej
 • HR benchmarking
 • Rozwijanie talentów
 • Pomiar efektywności programów rozwojowych
 • Budowanie strategii HR wspierającej strategię biznesowa
 • Metody rozwoju kapitału intelektualnego/ludzkiego
 • Tworzenie kultury coachingowej
 • Elastyczność organizacyjna podczas zmian
 • Rozwiązywanie problemów
 • Spójność procesów HR
 • Nowe trendy w zarządzaniu HR

Warunki zaliczenia: Zaliczenie poszczególnych zajęć w ramach studiów, egzamin (forma testowa) i praca dyplomowa w postaci projektu zmian we własnej organizacji.

Kadra nauczająca: kierownikiem studiów jest Dr Jacek Zakrzewski: Wykładowca, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Kierownik Centrum Pracy i Kariery SWPS, posiada wieloletnie doświadczenia na rynku doradztwa personalnego oraz w tworzeniu programów edukacyjnych. Prowadzący zajęcia to pracownicy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Instytutu Polska Great Place to Work:
Paweł Bochniarz – Prezes Great Place to Work® Institute Polska. Współautor książki „Budowanie i Pomiar Kapitału Ludzkiego Firm” (Poltext, 2005). Koordynator projektu „Raport o kapitale intelektualnym Polski” zrealizowanego na zlecenie Zespołu Doradców Strategicznych Premiera RP.

Andrzej Wiszenko – Szef Zespołu Badań Jakościowych i Doradztwa, Great Place to Work® Institute Polska. Praktyk zarządzania w firmach Procter & Gamble oraz Bristol Myers Squibb. Specjalista od coachingu, systemów efektywności sprzedaży oraz zarządzania kompetencjami.

Dr Maria Zakrzewski – Szef Zespołu Badań Ilościowych, Great Place to Work® Institute Polska. ukończyła certyfikowane szkolenia z zakresu stosowania Metodologii ROI prowadzone przez ROI Instutute oraz Akademię Coachingu akredytowaną przez International Coach Federation. Specjalizuje się m.in. w audycie organizacyjnym, tworzeniu narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, badaniu postaw i zaangażowania pracowników oraz audycie menedżerskim.

Artur Bartosiński – Konsultant, Great Place to Work® Institute Polska. Certyfikowany trener Fischer Group International w zakresie zarządzania i przywództwa. Współzarządza międzynarodowymi projektami finansowanymi z funduszy europejskich dotyczącymi rozwoju kompetencji pracowniczych za pośrednictwem E-learning oraz blended learning. Autor wielu publikacji dotyczących zarządzania i zarządzania wiedzą zamieszczanych w prasie codziennej i branżowej.

Czas trwania: dwa semestry

Opłata za całe studia: 7 400 PLN (jednorazowo), 7 600 PLN (w dwóch ratach), 7 800 PLN (w czterech ratach).

Dokument ukończenia studiów: Absolwenci otrzymują, przewidziane ustawą, świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Zapisy i kontakt: na stronach SWPS

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0