Peter Reilly prelegentem konferencji AUTORYTETY HR

Wolters Kluwer Polska zaprasza do udziału w cyklu konferencji AUTORYTETY HR. Pierwsza konferencja odbędzie się 2 czerwca 2011 roku, w Warszawie. Prelegentem prowadzącym konferencję będzie Peter Reilly autor książek i artykułów o obszaru HR, mówca i doradca HR. Jego wiedzę i doświadczenie docenił również HR Magazine umieszczając go w 2010 roku,  w gronie Top 30 najbardziej wpływowych myślicieli HR w Europie.


Peter Reilly jest również współautorem wydanego na rynku polskim bestsellera: „Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Rozwijanie potencjału organizacji dzięki funkcji personalnej”. Aktualnie Peter pełni funkcję Director HR Research & Consultancy, Institute for Employment Studies w Wielkiej Brytanii.


Konferencja AUTORYTETY HR odbywać się będzie corocznie z udziałem wybitnego eksperta HR. Celem konferencji jest przybliżenie dorobku i rozwiązań wypracowanych przez zagranicznych ekspertów, z których korzystają praktycy HR na całym świecie. Tematem pierwszej konferencji będzie „Nowa rola HR: wyzwania i rozwiązania”. Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji Autorytety HR, podczas której Peter Reilly przedstawi swoje przemyślenia na temat sposobu przekształcenia działu HR – jego celów i zadań. W poszczególnych częściach konferencji pokazane zostanie jak HR może realizować swoje funkcję w nowych obszarach biznesowych i w sposób, który wcześniej nie był wykorzystywany.

Tylko do 13 maja 2011 udział w konferencji oferowany jest w specjalnej cenie: 990 zł + 23% VAT!

Więcej informacji o konferencji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie
http://www.abc.com.pl/autorytetyhr/

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0