London School of PR uruchamia intensywne szkolenie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

London School of PR uruchamia pierwszy intensywny Zintegrowany Kurs Public Relations. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony korporacji oraz osób mieszkających poza Warszawą, którym zależy na uczestnictwie w prestiżowym szkoleniu, a nie mogą brać udziału w popołudniowych sesjach.

Intensywna wersja szkolenia oparta jest o sprawdzone wzorce LSPR, które z powodzeniem są realizowane w Polsce od dziesięciu lat. Podczas dwudniowych piątkowo-sobotnich zjazdów kursanci dowiedzą się m.in. jak skutecznie dotrzeć z komunikatem do mediów, zaplanować strategię komunikacji i zrealizować założone cele, profesjonalnie zaprezentować ofertę klientowi, zorganizować event i konferencję prasową, jakie działania podając w związku z zaistniałą sytuacją kryzysową, czy jak wykorzystać Internet i nowoczesne technologie w komunikacji.

Wykłady poprowadzą wysokiej klasy specjaliści, znani eksperci public relations – prezesi i dyrektorzy renomowanych agencji PR zrzeszonych w Związku Firm Public Relations, posiadający bogate doświadczenie dydaktyczne.

Podczas sesji o charakterze warsztatowym odbywających się w kameralnych kilkunastoosobowych grupach, kursanci na podstawie analizy studiów przypadku poznają najnowsze trendy w PR, prześledzą ciekawe kampanie oraz wezmą udział w szeregu ćwiczeń, które pozwolą zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Szkolenie kończy się egzaminem pisemnym nadzorowanym przez komisję doradczą w Londynie.

Program szkolenia opracowany został przez uznane autorytety w branży i zatwierdzony przez Krajowy Związek Dziennikarzy Wielkiej Brytanii (NUJ – National Union of Journalists) oraz Stowarzyszenie Konsultantów Public Relations (PRCA – Public relations Consultants Association).

Do tej pory szkołę ukończyło ponad pięćset pięćdziesiąt osób, które uzyskały międzynarodowy certyfikat PR w języku angielskim, wydany przez główną placówkę szkoły w Wielkiej Brytanii. Absolwenci LSPR-u na całym świecie otrzymują identyczne certyfikaty, uznawane i cenione przez wielu pracodawców zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Nad jakością  merytoryczną szkoły w Polsce czuwa Związek Firm Public Relations – wyłączny przedstawiciel London School of PR w kraju.

Szkolenie odbywa się  w centrum Warszawy, w piątki od godziny 10.00 do 19.00 i soboty od godziny 9.00 do 14.30. Organizator zapewnia wszelkie niezbędne materiały oraz wyżywienie dla uczestników szkolenia.

Więcej informacji o szkole LSPR można znaleźć na stronie http://www.zfpr.pl/pl/edukacja/lspr

***

Londyńska Szkoła Public Relations jest częścią David Game Media Group – grupy, oferującej szkolenia dotyczące większości dziedzin medialnych, wchodzącej w skład David Game College. Inicjatorem i motorem jej rozwoju jest John Dalton, propagator roli public relations w zintegrowanej komunikacji.

***
Związek Firm Public Relations powstał w styczniu 2001 roku jako reprezentacja branży profesjonalnych usług PR w Polsce i aktualnie zrzesza 32 agencje. Jest członkiem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji. Posiada także porozumienie o współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Public Relations. Celem działalności Związku jest ochrona praw i interesów zrzeszonych w nim członków, reprezentowanie ich wobec organów państwowych i instytucji, umacnianie pozycji zawodu Public Relations oraz edukacja i rozpowszechnianie wiedzy na temat PR. Obszarem szczególnego zainteresowania Związku jest budowanie profesjonalnego dialogu między branżą PR i mediami. ZFPR realizuje badania na temat relacji między tymi dwoma środowiskami, organizuje spotkania konsultantów PR z czołowymi dziennikarzami i prezentuje mediom studia przypadków PR. Związek jest organizatorem PR FORUM – dorocznej konferencji poświęconej branży PR oraz konkursu „Złote Spinacze”, promującego najlepsze projekty z dziedziny PR. ZFPR prowadzi również szkolenia London School of Public Relations.

Dodatkowe informacje:
Jadwiga Święcicka-Stępak
Dyrektor Biura
Związku Firm Public Relations
tel. 0 22 630 83 65
mail: jadwiga.swiecicka-stepak@zfpr.pl

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0