Pipplet

Ocena

 

Pipplet to innowacyjne rozwiązanie do oceny znajomości języków i kompetencji komunikacyjnych z ponad 40 języków. Pipplet umożliwia przeprowadzanie online 30-minutowych testów mierzących biegłość językową we wszystkich czterech umiejętnościach: mówienia, pisania, czytania i słuchania. Platforma zaprojektowana z myślą o wydajności, komforcie pracy i niezawodności, z łatwością wspiera proces rekrutacji na każdą skalę.

Oparty na międzynarodowym standardzie CEFR, Pipplet zapewnia rzetelną ocenę zdolności komunikacyjnych kandydatów i pracowników w danym języku w kontekście zawodowym.

Pipplet cieszy się zaufaniem ponad 1,600 firm i organizacji edukacyjnych w ponad 50 krajach na całym świecie, usprawniając proces zatrudniania, szkoleń, audytów językowych i certyfikacji zawodowych.

Dla jakich organizacji jest ten produkt

Małe

Średnie

Duże

Funkcjonalności

Testy rekrutacyjne

Testy językowe

Rekrutacja zdalna

Selekcja kandydatów

Screening kandydatów

Audyt kompetencji językowych

Certyfikacja językowa

Efektywne zarządzanie procesem rekrutacyjnym

Optymalizacja czasu pracy

White label

Integracja API

Raporty ewaluacyjne

Analiza i śledzenie danych

Informacje o dostawcy

Nazwa: Pipplet
Strona WWW: https://www.pipplet.com/
Kraj: Polska, cały świat
Rok powstania: 2015

Pipplet należy do portfolio ETS (Educational Testing Service), największej na świecie niezależnej organizacji zajmującej się testowaniem i badaniami w dziedzinie edukacji. ETS słynie z renomowanych narzędzi oceny kompetencji językowych, takich jak TOEFL®, TOEIC® czy GRE®, których podstawą są rygorystyczne badania i bezkompromisowe zaangażowanie w jakość.

Ogólna ocena
1
Łatwość obsługi
1
Obsługa klienta
1
Średnia
 yasr-loader
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0