Lepsza Praca

Ocena

Platforma Rekrutacyjna LepszaPraca.pl to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o pracodawcach, rekruterach i kandydatach. Każda z tych grup ma swoje potrzeby. W dynamicznie rozwijającym się świecie rekrutacji czas sięgnąć po całkiem nowe metody. Ludzie o wysokich i szczególnych kwalifikacjach już mają pracę. Dzięki nam trafią do lepszej pracy, a pracodawcy zyskają pracowników, których tak potrzebowali.

Dla jakich organizacji jest ten produkt

Średnie

Duże

Funkcjonalności

Platforma Rekrutacyjna

Employer branding

Informacje o dostawcy

Nazwa: Lepsza Praca
Strona WWW: https://lepszapraca.pl/
Kraj: Polska

Platforma Rekrutacyjna LepszaPraca.pl to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o pracodawcach, rekruterach i kandydatach.

Każda z tych grup ma swoje potrzeby. W dynamicznie rozwijającym się świecie rekrutacji czas sięgnąć po całkiem nowe metody. Ludzie o wysokich i szczególnych kwalifikacjach już mają pracę. Dzięki nam trafią do lepszej pracy, a pracodawcy zyskają pracowników, których tak potrzebowali.

Bazujemy na rekrutacji społecznościowej - najskuteczniejszym sposobie docierania do profesjonalistów na rynku pracy.

Nasze rozwiązania pozwalają na dotarcie do biernych kandydatów. Dzięki platformie LepszaPraca.pl w prosty sposób można informować całą społeczność o poszukiwanym specjaliście.

Dzięki rekrutacji społecznościowej, to na rekruterach spoczywał będzie ciężar zarówno wyszukania kandydata, jak i przekonania go do aplikowania.

Ogólna ocena
0
Łatwość obsługi
1
Obsługa klienta
0
Średnia
 yasr-loader
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0