GrywIT

Ocena

Firma GrywIT na co dzień zajmuje się budowaniem strategii i tworzeniem aplikacji zwiększających zaangażowanie pracowników i osiąganie celów przy pomocy grywalizacji . W ofercie znajdują się również kompleksowe programy szkoleniowo – rozwojowe, lojalnościowe oraz sprzedażowe. Technologia używana przez GrywIT posiada opinię innowacyjności na skalę światową i może być wykorzystana jako narzędzie employer brandingowe oraz rekrutacyjne.

Dla jakich organizacji jest ten produkt

Małe

Średnie

Duże

Funkcjonalności

Grywalizacja

Zaangażowanie pracowników

Aplikacje mobilne

Programy motywacyjne i lojalnościowe

Programy rozwojowo - szkoleniowe

Aplikacje na eventy i szkolenia

Strategie motywacyjne

Informacje o dostawcy

Nazwa: GrywIT
Strona WWW: https://www.grywit.pl/
Kraj: Polska
Rok powstania: 2010

- Oferujemy usługę budowania strategii zwiększania zaangażowania pracowników i zyskowności firm z użyciem nowoczesnych aplikacji do grywalizacji (mobilnych oraz webowych). Tworzymy programy lojalnościowe nowej generacji oraz projekty motywujące dla pracowników. Posiadamy też projekty skierowane do Klientów indywidualnych.
GrywITacja to aplikacja umożliwiająca realne zmiany. Robimy projekty w obszarze biznesu, HR, edukacji i społeczne. Program wpływa na zwiększenie zaangażowania, motywacji oraz rozwoju ludzi. GrywITacja to aplikacja zachęcająca do realnych zmian

- Umożliwiamy stworzenie projektu nawiązującego do identyfikacji wizualnej Klienta lub ze scenariuszem w formie fabuły.

- Z racji wieloletniego doświadczenia w biznesie, proponujemy także doradztwo biznesowe i audyty procesów w Waszej firmie.

Ogólna ocena
1
Łatwość obsługi
1
Obsługa klienta
1
Średnia
 yasr-loader
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0