Partnerzy

.Partnerzy

Strategiczne podejście do zarządzania marką pracodawcy.Skupienie na realnym zysku dla organizacji oraz połączenie wiedzy z różnych obszarów. To właśnie Employer Branding Institute. Współczesny Employer Branding wymaga strategicznego podejścia do zarządzania marka pracodawcy, skupionego na realnym zysku dla organizacji wymaga to połączenia wiedzy z różnych obszarów. Realizacja szerokiego zakresu różnorodnych projektów dała nam pewność, że employer branding wymaga łączenia wiedzy i umiejętności z wielu obszarów. Dlatego w EBI nie jesteśmy specjalistami od employer brandingu, ale ekspertami w dziedzinie HR, psychologii, marketingu, badań marki, najnowszych technologii, projektowania. To unikalne doświadczenie pozwala nam tworzyć strategie skrojone na miarę i kampanie, które angażują odbiorców wokół Twojej marki.

Sale konferencyjne i warsztatowe i-View Meetings to wyjątkowe miejsce spotkań biznesowych i konferencji w centrum Warszawy. Oferujemy Państwu przestrzeń do pracy na światowym poziomie korzystając z naszych doświadczeń w Londynie, Barcelonie, Madrycie, Hamburgu i Frankfurcie. Pozwalamy Państwu uwolnić się od biura i hotelu organizując Państwa spotkanie we wnętrzach, które inspirują. Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla firm organizujących szkolenia, konferencje bądź warsztaty dla grup od 5 do 50 uczestników. Cechuje nas profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort podczas przeprowadzania spotkań, szkoleń i konferencji.

Jest to zaawansowane narzędzie do systemu poleceń, oparte na mechanizmie grywalizacji. Według statystyk polecenia do najlepsze źródło kandydatów dla firmy. Budowanie zaangażowania pracowników w polecenia, buduje pozytywny wizerunek pracodawcy i wpływa bardzo znacząco na rekrutację.

Do HRpepper dodaliśmy również mechanizm onboardingu. Pracownicy mogą poznać bliżej pracodawcę, już przed pierwszym dniem pracy.

Kampania PracujeBoLubię, na ma celu pokazanie Polakom, jak cieszyć się z pracy

Pokazujemy ludzi, którzy lubią poniedziałki i nie wahają się tego  powiedzieć! Promujemy miejsca pracy, w których  pracownicy są szczęśliwi.

Udział w Kampanii polega na przeprowadzeniu audytu/badania pracodawcy, po którym przyznajemy najlepszym pracodawcom odznaczenie IloveMyJobWinner2017. Tworzymy również wizytówkę pracodawcy, na której zamieszczone są zdjęcia biura, wywiady z pracownikami, informacje o firmie i ofertach pracy.

Chcesz zostać Partnerem HRstandard.pl ?

Dołącz do naszego newslettera!

You have Successfully Subscribed!

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled