O NAS

.O nas

Jesteśmy z Wami już 7 lat. HRstandard.pl to największy w Polsce portal skierowany do szerokiego grona osób związanych z branżą HR oraz rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży.

Nasz portal to także miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym i wymianą doświadczeń a także doskonałe uzupełnienie wiedzy dla wszystkich, którzy myślą o strategicznym znaczeniu działów HR w nowoczesnym biznesie i pragną być zawsze na bieżąco. Znajdziesz tu wiele ciekawych i przydatnych artykułów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi i nie tylko. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kategoriami, które widoczne są na stronie głównej portalu – kryją się w nich dziesiątki, setki a nawet tysiące artykułów pisanych z myślą o podnoszeniu standardów polskiej branży HR.

HRstandard jest częścią Employer Branding Institute.

.Nasze wydarzenia

HRstandard to więcej niż portal to także wydarzenia, które co roku gromadzą setki uczestników. Patronujemy i organizujemy HRcamp, Warszawskie Dni Rekrutacji oraz Noc Kariery. Zobaczcie, gdzie możecie nas spotkać.

HRcamp to idealne miejsce do wymiany poglądów, wiedzy, doświadczeń. Konferencja organizowana jest z myślą o najważniejszych osobach odpowiedzialnych za HR w Polsce.

WDR to idealne miejsce na zgłębienie nowoczesnych technologii i systemów IT, nowych form komunikacji i strategii w zarządzaniu, social media oraz employer brandingu.

Hack’N’GO to konkurs programistyczny o wyjątkowej, bo charytatywnej formule. Event jest skierowany do wszystkich tych, którzy kochają łamać kody – i to w szczytnych celach.

HRstandard.pl
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled