Zarządzanie talentami – wyzwania współczesnych organizacji – II edycja, 16-17 maja

ZARZĄDZANIE TALENTAMI – WYZWANIA WSPÓŁCZESNYCH ORGANIZACJI, 16-17 maja 2017 r. Warszawa (Pro Global Business)

Szukasz spotkania dzięki któremu poznasz najciekawsze rozwiązania oraz business casey największych firm w Polsce ? Opiekujesz się oraz rozwijasz najbardziej utalentowane osoby w Twojej organizacji ? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie !

Od kilku lat, z coraz większym sukcesem, wprowadza się do organizacji zarządzanie talentami (ZT). W dobie rosnących wymagań konkurencyjnych i przy malejących zasobach kadrowych organizacje dostrzegły konieczność rekrutowania, rozwijania i zatrzymania osób o ponadprzeciętnych kompetencjach i wysokim potencjale rozwojowym. Prowadzone na świecie badania wskazują, że wdrożenie ZT nie tylko przyczynia się do poprawy „miękkich” mierników efektywności pracy, takich jak wzrost satysfakcji i lojalności pracownika, ale również dostrzeżono zależność pomiędzy ZT a wynikami finansowymi organizacji. O ile zasadność wprowadzania ZT do organizacji nie budzi wątpliwości, o tyle wiele pytań pozostaje w zakresie warunków i sposobów skutecznego wdrażania powyższej strategii.

Już 16-17 maja w warszawskim hotelu Polonia Palace odbędzie się kolejna edycja biznesowego spotkania dla praktyków pt. „Zarządzanie talentami – wyzwania współczesnych organizacji”. Wydarzenie składać się będzie z 8 prelekcji, każda trwać będzie 90 minut, o swoich metodach opowiedzą doświadczeni przedstawiciele następujących organizacji: Elektrobudowa, Dr Irena Eris, KPMG, Raiffeisen Polska, British American Tobacco, MetLife, Nationale-Nederlanden, Keystone Consulting/Keystone Talents. Unikalna formuła spotkania umożliwiać będzie zadawanie pytań prelegentom jak i uczestnikom, prowokowania ciekawych dyskusji i co najważniejsze szczerej rozmowie co stanowi dla nas największe wyzwania w nadchodzących latach w ciągle zmieniającym się świecie HR. Prelegentami są doświadczeni praktycy zdobywający swą wiedzę w wielu międzynarodowych organizacjach którzy wiedzą jak ważna jest wymiana doświadczeń i spostrzeżeń by kierowany przez nas biznes szedł w dobrym kierunku. Spotkanie jest kameralne co służy otwartości w swobodnej wymianie poglądów.

Więcej informacji na temat wydarzenia „Zarządzanie talentami – wyzwania współczesnych organizacji” znajdziesz TUTAJ.

Dla kogo?

Ponieważ spotkanie ma ściśle limitowaną liczbę miejsc zapraszamy pasjonatów tematyki HR, którzy cały czas chcą poszerzać swoją wiedzę o nowe doświadczenia:

• dyrektorów

• managerów

• specjalistów.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

      Skomentuj

      HRstandard.pl
      Login/Register access is temporary disabled