HR Business Partnering – II edycja, 25-26 kwietnia

Poszukujesz spotkania, na którym będzie mógł/mogła wymienić się wiedzą praktyczną bazując na gotowych rozwiązaniach największych organizacji na rynku? Jesteś ciekaw/a jak postrzegany jest HR Business Partner w globalnych korporacjach i jaka jest jego rola?

Chciałbyś/Chciałabyś spędzić dwa dni wspólnie z wybitnymi praktykami z obszaru HR reprezentującymi na codzień odmienne branże? Chyba mamy coś dla Ciebie!

Już 25-26 kwietnia w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się długo wyczekiwana druga edycja kameralnego spotkania biznesowego dla praktyków pt. „HR Business Partnering – wspólna droga na szczyt.” Na całość spotkania składać się będzie 8 wystąpień po 90 minut, a swoim doświadczeniem podzielą się przedstawiciele następujących organizacji: Metro Properties, ABB, Tipping Point, DHL Express, WNCL, Vivus Finance, Promentor oraz Saint Gobain. Unikalna formuła spotkania umożliwiać będzie zadawanie pytań prelegentom jak i uczestnikom, prowokowania ciekawych dyskusji i co najważniejsze szczerej rozmowie co stanowi dla nas największe wyzwania w nadchodzących latach w ciągle zmieniającym się świecie HR. Prelegentami są doświadczeni praktycy zdobywający swą wiedzę w wielu międzynarodowych organizacjach którzy wiedzą jak ważna jest wymiana doświadczeń i spostrzeżeń by kierowany przez nas biznes szedł w dobrym kierunku. Spotkanie jest kameralne co służy otwartości w swobodnej wymianie poglądów.

Więcej informacji na temat wydarzenia „HR BP – Wspólna droga na szczyt” znajdziesz na http://progb.pl/wydarzenia/14

Dla kogo?

Ponieważ spotkanie ma ściśle limitowaną liczbę miejsc zapraszamy pasjonatów tematyki HR, którzy cały czas chcą poszerzać swoją wiedzę o nowe doświadczenia:

• HR BP

• Dyrektorzy

• Managerowie

• Specjaliści

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Pro Global Business

HR Business Partnering

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

      Skomentuj

      HRstandard.pl
      Login/Register access is temporary disabled