NOWOŚCI

Interaktywna mapa targów pracy według PracujeBoLubie.pl

PracujeBoLubie.pl to pozytywny serwis kariery, uruchomiony przez Employer Branding Institute, którego misją jest przekonanie Polaków do tego, że można lubić swoją pracę. Pokazuje miejsca, w których można ten cel zrealizować. Tworzy materiały, w których można znaleźć szereg pożytecznych rad i wskazówek na temat szczęścia w pracy, tworzonych przez najlepszych ekspertów w dziedzinie. Odwiedza miejsca pracy, pokazuje prawdziwe historie zadowolonych ze swojej pracy ludzi z różnych branż i na różnych stanowiskach. Rozmawia na temat drogi do sukcesu ze znanymi l lubianymi osobami ze świata mediów i biznesu. Dzieli się praktycznymi wskazówkami, gdzie spotkać na żywo fajnego Pracodawcę i prezentuje pozytywne oferty pracy. Czy można lubić swoją pracę? Oczywiście, że można!

Na portalu PracujeBoLubię.pl stworzono interaktywną mapę przedstawiającą lokalizację wszystkich najważniejszych targów i warsztatów z udziałem pracodawców PracujeBoLubię. Wystarczy wpisać nazwę miasta lub wybrać interesującą nas firmę i naszym oczom ukażą się konkretne wydarzenia. Dzięki tej mapie, w szybki i klarowny sposób, można odnaleźć ciekawe wydarzenia w najbliższej lokalizacji, dając sobie jednocześnie szansę na rozwój kariery w najlepszym z możliwych miejsc.

W dniach 14-15 marca 2017 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z pracodawcami, nawiązać z nimi bezpośredni kontakt i odnaleźć wymarzone miejsce pracy. Będą rozmowy, gry i niezliczone ilości uśmiechów. Portal PracujeBoLubie.pl specjalnie na tę okazję opracował kreatywną grę, której zadaniem jest idealnie dopasowanie pracownika z przyszyłym pracodawcą. Uczestnicy dopasowują się za pomocą systemu wlepek #pracujebolubie.pl – każda wlepka oznacza wartość, której poszukujemy u pracodawców. Zarówno pracodawcy, jak i szukający pracy wybierają po 3 wlepki z wartościami, którymi kierują się w miejscu pracy.  Jeśli idealnie dopasowałeś 3 wybrane wlepki do 3 najważniejszych wartości pracodawcy, jest to niezawodny zwiastun początku wymarzonej kariery.

Nie może was tam zabraknąć!

 

 

Chętnie poznamy Twoje zdanie

Zostaw komentarz

HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled