Ruszyła strona Praca@Danone na Facebooku!


DnaFCKWraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Danone uruchamia swoją stronę w serwisie Facebook. Znajdują się na niej nie tylko wiadomości o aktualnych programach rekrutacyjnych oraz informacje dotyczące pracy w Danone, ale także kalendarium oraz relacje z wydarzeń organizowanych dla studentów. Stronę uzupełniają elementy multimedialne takie, jak zdjęcia pracowników oraz filmy.

Stworzenie strony Praca@Danone na Facebooku jest kontynuacją działań, przez które pokazujemy, że firma Danone jest przyjaznym miejscem pracy dla studentów i absolwentów. Nowe media cieszą się coraz większą popularnością wśród naszej grupy docelowej, dlatego także my chcemy być w nich obecni. Wierzymy, że dzięki temu uda nam się przekonać jeszcze większą liczbę studentów, że Danone to miejsce dla nich. – powiedziała Katarzyna Zadrożna, specjalista do spraw budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji wewnętrznej w Danone.

Na stronie organizowane będą także dodatkowe konkursy i wydarzenia dla fanów strony. Praca@Danone jest jedną z pierwszych polskich stron pracodawcy w serwisie Facebook.

Zapraszamy na stronę Praca@Danone: http://www.facebook.com/pages/PracaDanone/131250783739

Za realizację kampanii Danone odpowiada MJCC Employer Branding Consultants.


Na Facebooku można również znaleźć takie polskie firmy jak K2 lub serwisy Pracuj.pl czy GazetaPraca.pl.

Podobne wpisy:
  1. Pracodawcy będą zatrudniać w 2010 r. – wyniki badania Universum Employer Branding Survey

Pozostaw pierwszy komentarz!

Dodaj komentarz